Gdańsk
Warszawa
Kraków
O Firmie

O nas

JMP TELEFON firma, która powstała w 1994 r. z połączenia siedziby w Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Dzięki takiej fuzji rozszerzyliśmy naszą działalność na całą Polskę, z zakresu telekomunikacji i informatyki:

centrale telefoniczne
serwery telekomunikacyjne
okablowanie strukturalne
urządzenia końcowe:
- aparaty telefoniczne analogowe, systemowe i IP

- bramki VOIP i GSM
- urządzeń fax.

urządzenia sieciowe:
- router
- switch
- access point

łącza telekomunikacyjne od operatorów zewnętrznych

Współpraca z dostawcami sprzętu telekomunikacyjnego SIEMENS, PLATAN, SLICAN, ALCATEL j również z dostawcami łączy telekomunikacyjnych NETIA, TeleVoice pozwala na dobór najbardziej optymalnej oferty dla klienta.

Duży nacisk kładziemy na obsługę klienta a dokładnie serwis dostarczanych i instalowanych systemów telekomunikacyjnych. W miarę rozwoju rynku telekomunikacyjnego i informatycznego nasza działalność powiększyła się od Telefonię IP i skan do pliku oraz systemy monitorowania, systemy alarmowe. Dostawa i instalacja konkretnego rozwiązania jest zaledwie początkiem dalszej współpracy z klientem polegającej na stałej opiece nad systemem telekomunikacyjnym i doradztwie w najnowszych rozwiązań z zakresu urządzeń i łączy telekomunikacyjnych.

Wychodząc na przeciw naszym klientom i obniżeniom kosztów materiałów instalacyjnych założyliśmy w 2010 r. sklep internetowy, dzięki któremu zwiększyliśmy naszą konkurencję na rynku dostawy materiałów instalatorskich.
Kadra specjalistów, pracująca w naszej firmie posiada wieloletnie doświadczenie techniczne oraz wiedzę telekomunikacyjną, ponieważ zaczynaliśmy od central ręcznych, elektromechanicznych, elektronicznych i teraz IP. Pełna współpraca oddziałów firmy pozwala nam na kompleksową obsługę klientów na terenie całego kraju, co nabiera szczególnego znaczenia w przypadku przedsiębiorstw posiadających sieć placówek w różnych miastach Polski.

Bazując na programie help desk obsługa serwisowa firm stała się szybsza i prostsza, która budowę serwisu w sposób ograniczający koszty i przyspieszający naprawę uszkodzenia.

Aktualności
 • 22.02.2013
  Systemy Alarmowe
 • Firma JMP Telefon oferuje Państwu nowoczesne, skuteczne i niezawodne systemy alarmowe, które pomogą zachować bezpieczeństwo w obiektach o zróżnicowanym przeznaczeniu i wielkości
 • 21.02.2013
  Centrale Telefoniczne
 • Jeżeli w polu Państwa zainteresowania znajduje się nowoczesna, wydajna i skuteczna centrala telefoniczna, zapraszamy do skorzystania z oferty JMP Telefon.
 • 08.12.2012
  Skanowanie
 • Skanowania do FTP polega na wysyłaniu plików obrazu - czyli kopii oryginału zeskanowanego przez kserokopiarkę,
 • 09.08.2012
  Asterisk
 • Asterisk system telekomunikacyjny IP jako główny konkurent dla tradycyjnych central telekomunikacyjnych ......
 • 18.08.2011
  Serwer FTP, SMB, Chmura
 • Bardzo popularne słowo oraz forma zabezpieczenia danych, kontaktów i kopi zapasowych na serwerach wyniesionych, my wykonujemy to na serwerach lokalnych zainstalowanych u klienta z zachowaniem pełnej funkcjonalności i dostępu zdalnego z dowolnej lokalizacji.

  Na czym to polega ………………

 • 02.01.1994
  O nas
 • JMP Telefon to firma z tradycjami......
Telefonia
 
Informatyka
 
Okablowanie